KontaktyO násE-shopKatalog rybVIVARIUM
pozadi

Katalog ryb Vivarium

Jak vyhledávat


HLAVNÍ MENU

Výběr - jednotlivé druhy ryb jsou zařazeny do skupin podle akvaristického pohledu

Systém - jednotlivé druhy ryb jsou zařezeny do řádu a čeledí podle zoologického systému

Výskyt - jednotlivé druhy ryb jsou zařazeny podle svého výskytu, a to podle světadílů a jednotlivých oblastí. Toto třídění je velmi orientační a nemusí odpovídat zcela realitě. Podrobné informace o výskytu jsou někdy těžko dohledatelné. Základním informačním zdrojem je Fishbase. Prosíme tedy o shovívavost, snažíme se pro Vás připravit alespoň orientační možnost výběru ryb podle jejich výskytu

Hlavní informační zdroje pro názvosloví, zařazení do systému a další informace o jednotlivých druzích jsou Fishbase, Aquatab, Planetcatfish.


FULLTEXTOVÉ VYHLEDÁVÁNÍ

Hledáte konkrétní druh? Můžete využít fulltextového vyhledávání ve jménech jak českých tak i latinských


FILTRY

K detailnímu vyhledání je možné využít připravené filty (Novinky, Rarity, Mini a Maxi akvária, L--sumci, Pancéřníčci, Malawi, Tanganika, Ryby pro začátečníky, Akce) v kombinaci s filtry podle hlavního menu (Výběr - Systém - Výskyt).  Filtry je možno mezi sebou kombinovat.  Výběr druhů ryb podle filtru je možné vytisknout příkazem Vytisknout tento seznam. Pro zrušení všech filtrů je možné použít tlačítko zrušit filtry.


TISK

Z naší nabídky je možné si vytisknout celý katalog druhů, které jsou aktuálně v nabídce nebo část katologu podle použitých filtrů.DOSTUPNOST RYB

Katalog nabízených druhů se snažíme co nejčastěji aktualizovat. Přesto můýe nastat situace, že se některý druh vyprodá dříve, než dojde k další aktualizaci. Pokud máte tedy vážný zájem o některý druh, ověřte si prosím jeho dostupnost nejlépe telefonicky na telefonním čísle prodejny - 315622028 nebo prostřednictvím e-mailu info@vivarium.cz. Vybrané druhy Vám můžeme potom i rezervovat.


 

 

 

 

 

Nové ryby 20.11.2020 –  Ryby na objednávku –  Jak vyhledávat